FOTOGRAFIA I VIDEOFILMOWANIE HD - DVD

POSIADAMY  ZEZWOLENIE NA DOKUMENTALIZOWANIE  OBRZĘDÓW LITURGICZNYCH

FOTOREPORTAŻ  ŚLUBNY OBEJMUJE:Przygotowania(wizyta u fryzjera,kosmetyczki)
Błogosławieństwo

Kościół-najważniejszy moment całej uroczystości. W Urzędzie Stanu Cywilnego, w kościele, czy też w innej świątyni — to tutaj składacie sobie małżeńską przysięgę, tu stajecie się Mężem i Żoną. Nie zapominajcie o uśmiechu podczas tych chwil i bądzcie zawsze sobą.Po ceremonii wspólne zdjęcie przed kościołem z wszystkimi gośćmi weselnymi.

A co później?

jedziemy do lokalu na rosół.

Tu życie rozpisze nam dalszy scenariusz

Sesje plenerowe-gdzie tylko sobie wyobrazicie,

Plener innego dnia ( sesje plenerowe w wodzie, inne ),Sesję plenerową zawsze proponuję w innym dniu niż Dzień Ślubu. Dlaczego?
więcej czasu, nie czekają na nas goście weselni
możliwość aranżacji wielu miejsc, dopasowania pory dnia
możemy zaszaleć, nie martwiąc się o zbrudzenie/zniszczenie stroju ślubnego
nie śpieszymy się + mamy czas tylko dla siebie = wyjątkowe zdjęcia
.Wesele  macie tylko raz w życiu (ewentualnie kilka - opcja) szkoda marnować tak pięknych chwil.

Wesele (bez limitu godzin i limitu  zdjęć )koniec koło godz 1.00 lub jeżeli wymaga tego sytuacja zostaję dłużej
Urząd Stanu Cywilnego / USC
Możliwość dwóch fotografów na ślubie= (niepowtarzalne ujęcia,różne obiektywy). Dodatkowo sesje narzeczeńskie.Nie będę ukrywał, że najwięcej satysfakcji czerpię, kiedy mam do czynienia z parą, która nie boi się szaleństw. Posiadamy własne gadżety ślubne takie jak parasolki,kapelusze itp.Stwarzamy  rodzinną atmosferę w Waszym Pięknym Dniu..............Produktem wyżej opisanego fotoreportażu jest ręcznie wyklejany album tradycyjny35x35 lub 30 x 30 wykonany na zamówienie z imionami Państwa Młodych i datą ślubu . Oczywiście kolorystykę okładki i jej rodzaj projektują sobie sami Państwo Młodzi .Nie jest to chińska podróbka lecz profesjonalnie wykonany ręcznie album.  Dodatkiem całości jest  fotoalbum zwanym fotoksiążką z piękną grafiką w postaci księgi format 60x30 z grubymi, sztywnymi kartami w zależności od ilości rozkładówek minimum 12 szt do 24 szt ,dwa małe albumiki dla rodziców,portret w ramie z naturalnego drzewa,oraz dwa opakowania  płyt DVD na których znajdą się w/w fotografie około 900 szt(minimum). lub w przypadku dwóch fotografów ponad 1500 szt(zawsze jest dużo więcej), w pełnym formacie, a także w mniejszym formacie przystosowanym do internetu (e-mail, nasza-klasa, facebook , wszystko w eleganckim opakowaniu. Album projektowany jest w oparciu o własny projekt, zawierający 200 lub  100 zdjęć 21x15 i 10 sztuk 20x30  na papierze jedwabistym ,matowym ,z połyskiem i metalicznym. Zdjęcia te poddane są starannej autorskiej obróbce graficznej, skrupulatnie wyselekcjonowane, aby w przemyślany sposób opowiadały historię Waszego wyjątkowego dnia. Szczególy z Państwem Młodym ustalamy przy kawie i lampce dobrego wina, i.................... tu przychodzi moment abyśmy  wspólnie oglądnęli przykładowe albumy , fotoksiążki,portrety itp. przeze mnie wykonane , innych par i ich własnych  ślubów czy plenerów.Chętnie też wysłuchuję sugestii i propozycji Pary Młodej
Zawsze ostateczna decyzja należy do was ..
Kontakt poprzez formularz na mojej stronie lub pod numerem telefonu

792911292

 

There seems to be an error with the player !

Secured by Siteground Web Hosting